מסע להצלחה

 

אימון אישי הוא מסע אינטימי מאוד המגשר בין המצוי לרצוי, בין תמונת ההווה למציאות העתיד. לרוב נפנה לאימון אישי כאשר אנו מצויים בצומת כלשהו בחיינו. בעזרת אימון אישי ממוקד יעדים נצליח לגבש את דרך הפעולה הנכונה שתביא לתוצאות הרצויות.

 

אימון הינו תהליך המבוסס על עבודה של המתאמן, כאשר המאמן משמש לו תומך, מסייע וממקד בדרך להשגת התוצאות הרצויות. זהו תהליך עוצמתי ואישי שבסופו מימוש עצמי והגשמת יעדים ומטרות. העבודה כולה על כתפי המתאמן, אם כי איננו לבד במסע.

 

האם אימון אישי מתאים לך?

 

אימון אישי, בין אם בתחום העסקי ובין אם בסוגיות חיים אחרות, אינו בא להחליף ייעוץ עסקי או טיפול פסיכולוגי. אימון מסייע למתאמן להשיג את הכלים הנכונים להתגברות על מכשולים, לגייס את משאביו השונים ולרתום אותם לטובת השגת המטרות הנכספות ולהצלחה בחיים.

 

אם הנך מצוי או מצויה בצומת כלשהו בחייך ושואף או שואפת להשיג יעד מוגדר, הרי שאימון יכול לסייע לך בהגשמת מטרותיך. על ידי התמקדות בהווה ורצון כן לשנות, להשתנות ולצמוח, ניתן לגלות ולסגל לעצמך דרכי התנהלות שיקדמו אותך אל עבר יעדיך. 

 

באמצעות תהליכים של אימון וליווי אישי או קבוצתי, אני מסייע לארגונים ולאנשים פרטיים להגדיר את החזון לקראתו הם רוצים ללכת. לאחר הגדרת ייעוד ממוקד, אני מלווה אותם בצורה מקצועית בתכנון התהליך, הכנת תכנית פעולה והוצאתה לפועל, עד אשר הלקוח משיג את מטרותיו.

 

 

 

 

 

אודותי

 

שמי נחום כץ, מאמן ומלווה אישי למנהלים. בעברי מעל 35 שנות ניסיון בניהול ובהובלת ארגונים שונים, החל מפיקוד בצה"ל, דרך תפקידים בכירים במוסדות חינוכיים ובחברות עסקיות, וכלה בניהול עמותות ומלכ"רים. המעבר לאימון אישי היה עבורי אך המשך טבעי של מסלול חיים המשובץ כולו בהדרכה ובתמיכה בבני אדם ובארגונים. 

 

אני מאמן מוסמך מטעם Success Unlimited Network, בית ספר אמריקאי בעל רשת מאמנים גלובאלית המוכר על ידי ה ICF, וקורס מאמנים ארגוניים במומנטום ישראל, לפי שיטת N.E.W.S אשר נוצרה בשוויץ. כמו כן, אני פרקטישיונר מוסמך בשיטת NLP. אני משתמש במגוון שיטות ומודלים, בהתאם לאדם, לצורך ולמצב, מתוך ההבנה שלכל מתאמן עולם מרתק משלו, דרכים המתאימות לו וכוחות מיוחדים בהם אנו יכולים להשתמש בתהליך האימון.