מסע להצלחה

 

אימון אישי הוא מסע אינטימי מאוד המגשר בין המצוי לרצוי, בין תמונת ההווה למציאות העתיד. לרוב נפנה לאימון אישי כאשר אנו מצויים בצומת כלשהו בחיינו. בעזרת אימון אישי ממוקד יעדים מצליח לגבש את דרך הפעולה הנכונה שתביא לתוצאות הרצויות.

 

אימון הינו תהליך המבוסס על עבודה של המתאמן, כאשר המאמן משמש לו תומך, מסייע וממקד בדרך להשגת התוצאות הרצויות. זהו תהליך עוצמתי ואישי שבסופו מימוש עצמי והגשמת יעדים ומטרות. העבודה כולה על כתפי המתאמן, אם כי איננו לבד במסע. בתהליך הזה יש גם עשיה אולם יש גם הרבה הוויה (doing and being)

 

האם אימון אישי מתאים לך?

 

אימון אישי, בין אם בתחום העסקי ובין אם בסוגיות חיים אחרות, אינו בא להחליף ייעוץ עסקי או טיפול פסיכולוגי. הוא  אף שונה מחונכות (mentoring). אימון מסייע למתאמן להשיג את הכלים הנכונים להתגברות על מכשולים שונים, להתחבר למשאבים ולכוחות אשר בו על מנת לצעוד בבטחה בשביל להגשמת מאווייו.

 

אם הנך מצוי בצומת כלשהו בחייך ושואף להשיג יעד מוגדר, הרי שאימון יכול לסייע לך בהגשמת מטרותיך. על ידי התמקדות בהווה ורצון כן לשנות, להשתנות ולצמוח, תוכל לגלות ולסגל לעצמך דרכי התנהלות שיקדמו אותך אל עבר יעדיך.

 

לא פעם בני אדם חוששים מכובד המסע, מפחדים מחוסר הצלחה ואף מפחדים להצליח. אימון הוא תהליך משמעותי ורציני, אולם הנאה גדולה בצדו, ובעיקר, הוא מתגמל מאוד.

 

 

ליחידים ולקבוצות

 

אני מציע שירותי אימון אישי המתקיימים כשיחות אחד-על-אחד וכן פגישות אימון מרובות משתתפים המיועדות לקבוצות בעלות מטרה משותפת.