נחום ניחן ביכולת פרזנטציה מרשימה, בהכנת מצגות מקוריות ושובות עין, בשיח עשיר ושוטף במספר שפות, (בולטות במיוחד עברית ואנגלית), וכל זאת הוא מלווה בחוש הומור, פתיחות ורגישות רבה לשומעיו. את ניסיונו הניהולי העשיר נחום יודע לרתום לטובת קהל היעד שלו - למתאמן או לקבוצה אותה הוא מנחה. הוא מעלה רעיונות יצירתיים, נשען על ידע רב ומגוון, אוהב את המופע ו"רוקד עם הקהל" בחן רב... (להמשך קריאה)

 

                                                                       ד"ר שלמה בציא, מנכ"ל הקרן של ארגון נכי צה"ל

לנחום יש תחומי התמחות מגוונים המשלבים את כישוריו בתחום האימון האישי, היעוץ הארגוני, פיתוח צוותים ומנהלים ועוד. נחום לא חוסך מזמנו ומקדיש לישיבות הכנה והיכרות עם צרכי הקהל. הוא מכין חומרים מקדימים לפעילות וכן חומרים המסכמים את הפעילות והמהווים כלי עזר חשוב למשתלמים...  (להמשך קריאה)  

                           

                     יעל קוטון, סגנית מנהלת מרכז הדרכה מינהל חברה ונוער משרד החינוך, במחוז מרכז

נחום עבד בשעות לא שעות כדי לגרום לזה לעבוד, כמו כן, אחרי הסדנא – המשיך העיבוד של נחום, חומרים נשלחו, וכל מה שביקשנו הועבר אלינו, באופן מיידי ובחיוך רחב. הסדנא עצמה הייתה מקצועית מאד, וכן נעימה. מאד מחוברת לעשייה, ולא באוויר... (להמשך קריאה)

 

                                                                         איתי קפסוטו, מנהל מכינה קדם צבאית, חנתון

לקראת כל מפגש של הנחייה, נחום אוסף מידע, חושב על כל פרט, מתאים את המתודות הנכונות ושוקד ברגישות רבה על הדרך, תמיד בשיתוף פעולה עם הגורם המזמין. מהלך ההנחייה עוצמתי, מקצועי ומשרה על הנוכחים  לא רק לימוד אלא גם חיבור והעצמה... (להמשך קריאה)

 

                        גליה כובש, סגנית מנהל מרכז הדרכה מחוז צפון, מנהל חברה ונוער, משרד החינוך